Dom

WANGDA Machinery Factory

Profil firmy
Założona w 1972 roku fabryka Wangda Machinery była wcześniej znana jako pracownia narzędzi telekomunikacyjnych, która należy do Poczty i Telegrafu Czwartej Firmy Inżynierskiej. Znajduje się w Gongyi City i tylko 600 metrów od stacji kolejowej.


GongYi to miejsce o znakomitym pochodzeniu kulturowym i wybitnych ludziach z czasów starożytnych, słynące z maszyn wojskowych wiele lat temu. Wraz z rozwojem społecznym i historyczną ewolucją, Ministerstwo Spraw Obywatelskich zostało wymienione Xiaoyi na mapie świata w okresie postlitymacji intensjonalnej. Z książki map. widać, że ta fabryka sąsiaduje z Zhengzhou na wschodzie, Luoyang w zachodniej ShaoLin Temple na zachodzie i Tellow River na północy. cesarskie mauzolei z Północnej Dynastii Song i miejscowe miejsce Du Fu można zobaczyć w wolnym czasie.


Koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji, a także sprzedaży i obsługi posprzedażnej, Wanda Machinery przyjmuje wszystkie cechy szczególne innych producentów w projektowaniu produktów i czyni wielką poprawę dla powszechnych niedoborów maszyny do produkcji cegły. Marka "WANGDA" ma ponad 20 odmian o ponad 60 rodzajach specyfikacji.

Główny produkt - wytłaczarka próżniowa dwustopniowa otrzymał nagrodę "National Famous Quality Products" "Quality Trust and Service Satisfaction Enterprise" oraz inne tytuły honorowe, które są idealnym sprzętem do produkcji cegieł z surowców, takich jak glina, łupki, węgiel kamienny i popiół lotny itp


Nasze produkty cieszą się dużym zaufaniem klientów, zostały sprzedane w dużej ilości do ponad dwudziestu prowincji i gmin, a także eksportowane do Kazachstanu, Mongolii, Rosji, Korei Północnej, Wietnamu, Birmy, Indii, Bangladeszu i innych krajach.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Gongyi Wangda Machinery Factory ma 38-letnie doświadczenie w produkcji maszyn. Do tej pory nasze produkty miały ponad 20 asortymentów, z ponad 60 rodzajami specyfikacji.

Głównymi produktami są dwuetapowe wytłaczarki próżniowe, w pełni zautomatyzowane maszyny do ustawiania cegieł, hydrauliczne popychacze do promów, stepper hydrauliczny, w pełni automatyczne nożyce do cięcia, kruszarki, mieszalniki i więcej serii linii do produkcji piaskowca.

Wygraliśmy "National Famous Quality Products", "Quality Trust i Service Satisfaction Enterprise" oraz inne honorowe tytuły.

Ponadto, nasze produkty mają dobry rynek zarówno w kraju jak i za granicą, ze względu na doskonałą jakość i konkurencyjną cenę, i są eksportowane z powodzeniem do Kazachstanu, Wietnamu, Iraku, Mongolii, Korei i innych krajów i regionów. Nasze produkty cieszą się dużym zaufaniem i uznaniem klientów.

WANGDA Machinery Factory WANGDA Machinery Factory WANGDA Machinery Factory WANGDA Machinery Factory WANGDA Machinery Factory WANGDA Machinery Factory WANGDA Machinery Factory
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : WANGDA

Ilość pracowników : 200~300

Rok założenia : 1972

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Maszyna do produkcji bloków betonowych na sprzedaż dobra jakość Maszyna do produkcji bloków betonowych na sprzedaż dobra jakość Maszyna do produkcji bloków betonowych na sprzedaż dobra jakość Maszyna do produkcji bloków betonowych na sprzedaż