Dom Aktualności

wiadomości o firmie Powszechna awaria próżniowej maszyny ceglanej.

Orzecznictwo
Chiny WANGDA Machinery Factory Certyfikaty
Chiny WANGDA Machinery Factory Certyfikaty
Opinie klientów
Cieszę się, że prowadzisz swoją firmę w nauce i technologii, dostarczając dobrej jakości zestaw do produkcji cegieł do mojej fabryki cegieł!

—— Anil Lalish

Wierzę, że twoja firma jest najlepszym chińskim dostawcą maszyn ceglanych, przedstawię ci moje maszyny znajomym!

—— Raj Kumar Piła

Od jakości produkcji, obsługi sprzedaży, serwisu posprzedażowego do inżyniera, do instalacji sprzętu w Indiach. Jestem zadowolony z twojego zespołu!

—— Syed Abra

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Powszechna awaria próżniowej maszyny ceglanej.
najnowsze wiadomości o firmie Powszechna awaria próżniowej maszyny ceglanej.

Maszyna do produkcji cegły próżniowej służy do produkcji cegieł. W procesie eksploatacji maszyna do cegły próżniowej może być używana z powodów technicznych lub operacyjnych. Wpłynie to na użytkowanie i sprzedaż maszyny do produkcji próżniowej.Tak jakie są główne awarie maszyny próżniowej z cegły?

(1) z powodu awarii poszczególnych części próżniowej maszyny do produkcji cegieł, maszyna do cegieł próżniowych nie może kontynuować realizacji ustawionej funkcji. Jeśli tłok sprzęgła redukującego jest uszkodzony i nie może przekazać mocy, silnik spalinowy nie może zostać uruchomiony, ponieważ pierścienia tłokowego.

(2) brak parametrów, takich jak parametry wyjściowe maszyny (parametry) próżni poza dopuszczalnym limitem, nie uniemożliwiają maszyny próżniowej cegły, ale zgodnie z wymogami normy technicznej, maszyny cegły próżniowej słabej zdolności do pracy lub stracił zdolność do pracy.Jeśli obrabiarka jest zużyta, dokładność obróbki jest zmniejszona; życzenie spalania wewnętrznego jest ze względu na dużą lukę między pierścieniem tłokowym i niższą moc. W złożonej maszynie próżniowej cegły, błąd parametru części może również powodują nieprawidłowe działanie.

Pub Czas : 2018-01-30 15:36:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
WANGDA Machinery Factory

Osoba kontaktowa: Miss. lemon

Tel: 18639025156

Faks: 86-0371-6435-2051

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!