Dom Aktualności

wiadomości o firmie Jakie znaczenie ma przepływ gazu, gdy cegły są smażone w piecu?

Orzecznictwo
Chiny WANGDA Machinery Factory Certyfikaty
Chiny WANGDA Machinery Factory Certyfikaty
Opinie klientów
Cieszę się, że prowadzisz swoją firmę w nauce i technologii, dostarczając dobrej jakości zestaw do produkcji cegieł do mojej fabryki cegieł!

—— Anil Lalish

Wierzę, że twoja firma jest najlepszym chińskim dostawcą maszyn ceglanych, przedstawię ci moje maszyny znajomym!

—— Raj Kumar Piła

Od jakości produkcji, obsługi sprzedaży, serwisu posprzedażowego do inżyniera, do instalacji sprzętu w Indiach. Jestem zadowolony z twojego zespołu!

—— Syed Abra

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jakie znaczenie ma przepływ gazu, gdy cegły są smażone w piecu?
najnowsze wiadomości o firmie Jakie znaczenie ma przepływ gazu, gdy cegły są smażone w piecu?

W linii produkcyjnej maszyn próżniowych typ pieca ma typ netto, jeden rodzaj to piec tunelowy, jeden rodzaj to piec obrotowy. Inny rodzaj pieca oznacza, że ​​sposób prażenia pieca cegielnego jest inny, przepływ gazu w piecu.

Jest inaczej. Przepływ gazu w piecu ma wielki wpływ na prażenie cegieł. Dalej, za przykład przyjmiemy pieca kołowego, aby wytłumaczyć ci próżniową maszynę do cegieł, aby podnieść formowaną cegłę w kole.

Znaczenie przepływu gazu podczas wypalania w piecu.

Po wypaleniu pieca ceglanego jest on wprowadzany do pieca w pewnej formie i wypalany przez płomień. Płonące pożądanie jest nieustannie przekazywane do ciała, aby ciało się paliło.

Produkt wykończony płytkami. Spalanie paliwa wymaga tlenu, który jest dostarczany przez strumień powietrza podgrzany przez strefę chłodzenia. Ciepło uwalniane przez spalanie musi być przekazywane do ciała, a gorący i gorący gaz jest medium do ogrzewania ciała.

Interfejs. Produkty wysokotemperaturowe są schładzane do normalnej temperatury, aby wydostać się z pieca, a ciepło jest odprowadzane przez zimne powietrze wpływające do pieca, a resztkowa wilgoć i sucha kęs są stale podgrzewane lub podgrzewane.

Zależy od strumienia gorącego dymu ze strefy pieczenia. W związku z tym prażenie pieca obrotowego zależy od przepływu gazu.

W szczególności przepływ gazu ma następujące trzy ważne aspekty:

(1) ważne czynniki, które wpływają na produkcję pieca obrotowego podczas przepływu gazu. W celu przyspieszenia prędkości ognia, wzmocnienia spalania paliwa, wzmocnienia procesu podgrzewania i chłodzenia, gaz musi zostać przyspieszony w piecu.

Prędkość przepływu. Innymi słowy, aby uzyskać wysoką gwiazdę koła, należy zwiększyć wentylację.

(2) ważne jest określenie jednolitości pieczenia płyty.

Zasadniczo, która część kęsa jest większa przez przepływ, prędkość tej części ognia jest szybka (ale może obniżyć temperaturę i zawierać prędkość ognia). W celu zrównoważenia głowicy ognia na duże opłaty powierzchniowe, takie jak przekrój pieca, konieczne jest zapewnienie, że przepływ powietrza jest równomiernie rozłożony na przekroju pieca.

(3) kontrolowanie stopnia pożaru pieca.

Gdy operacja pieczenia jest nieostrożna, cały piec powinien zmniejszyć przepływ powietrza i przyjąć takie środki, jak zmniejszenie amortyzatora w celu podniesienia ognia. Gdy konieczne jest przyspieszenie procesu prażenia, konieczne jest zwiększenie wentylacji i nakłonienie ognia do Przyspieszyć. Gdy pożar wewnątrz pieca jest zbyt duży, gdy wewnętrzne kipienie paliwa jest zbyt wysokie, musi szybko zmniejszyć wentylację i kontrolować spalanie. Wszystkie z nich wskazują, że przepływ powietrza jest ważnym czynnikiem w kontrolowaniu pożaru.

Pub Czas : 2018-01-30 15:34:39 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
WANGDA Machinery Factory

Osoba kontaktowa: Miss. lemon

Tel: 18639025156

Faks: 86-0371-6435-2051

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!