Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : lemon

Numer telefonu : 18639025156

WhatsApp : +8618639025156

Free call

Jakie znaczenie ma przepływ gazu, gdy cegły są smażone w piecu?

January 30, 2018

najnowsze wiadomości o firmie Jakie znaczenie ma przepływ gazu, gdy cegły są smażone w piecu?

W linii produkcyjnej maszyn próżniowych typ pieca ma typ netto, jeden rodzaj to piec tunelowy, jeden rodzaj to piec obrotowy. Inny rodzaj pieca oznacza, że ​​sposób prażenia pieca cegielnego jest inny, przepływ gazu w piecu.

Jest inaczej. Przepływ gazu w piecu ma wielki wpływ na prażenie cegieł. Dalej, za przykład przyjmiemy pieca kołowego, aby wytłumaczyć ci próżniową maszynę do cegieł, aby podnieść formowaną cegłę w kole.

Znaczenie przepływu gazu podczas wypalania w piecu.

Po wypaleniu pieca ceglanego jest on wprowadzany do pieca w pewnej formie i wypalany przez płomień. Płonące pożądanie jest nieustannie przekazywane do ciała, aby ciało się paliło.

Produkt wykończony płytkami. Spalanie paliwa wymaga tlenu, który jest dostarczany przez strumień powietrza podgrzany przez strefę chłodzenia. Ciepło uwalniane przez spalanie musi być przekazywane do ciała, a gorący i gorący gaz jest medium do ogrzewania ciała.

Interfejs. Produkty wysokotemperaturowe są schładzane do normalnej temperatury, aby wydostać się z pieca, a ciepło jest odprowadzane przez zimne powietrze wpływające do pieca, a resztkowa wilgoć i sucha kęs są stale podgrzewane lub podgrzewane.

Zależy od strumienia gorącego dymu ze strefy pieczenia. W związku z tym prażenie pieca obrotowego zależy od przepływu gazu.

W szczególności przepływ gazu ma następujące trzy ważne aspekty:

(1) ważne czynniki, które wpływają na produkcję pieca obrotowego podczas przepływu gazu. W celu przyspieszenia prędkości ognia, wzmocnienia spalania paliwa, wzmocnienia procesu podgrzewania i chłodzenia, gaz musi zostać przyspieszony w piecu.

Prędkość przepływu. Innymi słowy, aby uzyskać wysoką gwiazdę koła, należy zwiększyć wentylację.

(2) ważne jest określenie jednolitości pieczenia płyty.

Zasadniczo, która część kęsa jest większa przez przepływ, prędkość tej części ognia jest szybka (ale może obniżyć temperaturę i zawierać prędkość ognia). W celu zrównoważenia głowicy ognia na duże opłaty powierzchniowe, takie jak przekrój pieca, konieczne jest zapewnienie, że przepływ powietrza jest równomiernie rozłożony na przekroju pieca.

(3) kontrolowanie stopnia pożaru pieca.

Gdy operacja pieczenia jest nieostrożna, cały piec powinien zmniejszyć przepływ powietrza i przyjąć takie środki, jak zmniejszenie amortyzatora w celu podniesienia ognia. Gdy konieczne jest przyspieszenie procesu prażenia, konieczne jest zwiększenie wentylacji i nakłonienie ognia do Przyspieszyć. Gdy pożar wewnątrz pieca jest zbyt duży, gdy wewnętrzne kipienie paliwa jest zbyt wysokie, musi szybko zmniejszyć wentylację i kontrolować spalanie. Wszystkie z nich wskazują, że przepływ powietrza jest ważnym czynnikiem w kontrolowaniu pożaru.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

lemon@cnwdmachine.com
+8618639025156
18639025156
86-18639025156
3590904546