Dom ProduktyMaszyna do układania cegieł

Robot Maszyna do formowania cegieł PLC Sterowanie centralne Typ 22800 szt. / H Wydajność

Orzecznictwo
Chiny WANGDA Machinery Factory Certyfikaty
Chiny WANGDA Machinery Factory Certyfikaty
Opinie klientów
Cieszę się, że prowadzisz swoją firmę w nauce i technologii, dostarczając dobrej jakości zestaw do produkcji cegieł do mojej fabryki cegieł!

—— Anil Lalish

Wierzę, że twoja firma jest najlepszym chińskim dostawcą maszyn ceglanych, przedstawię ci moje maszyny znajomym!

—— Raj Kumar Piła

Od jakości produkcji, obsługi sprzedaży, serwisu posprzedażowego do inżyniera, do instalacji sprzętu w Indiach. Jestem zadowolony z twojego zespołu!

—— Syed Abra

Im Online Czat teraz

Robot Maszyna do formowania cegieł PLC Sterowanie centralne Typ 22800 szt. / H Wydajność

Robot Maszyna do formowania cegieł PLC Sterowanie centralne Typ 22800 szt. / H Wydajność
Robot Maszyna do formowania cegieł PLC Sterowanie centralne Typ 22800 szt. / H Wydajność Robot Maszyna do formowania cegieł PLC Sterowanie centralne Typ 22800 szt. / H Wydajność

Duży Obraz :  Robot Maszyna do formowania cegieł PLC Sterowanie centralne Typ 22800 szt. / H Wydajność

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: ZhengZhou, Henan, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: WANGDA
Orzecznictwo: ISO9001 CE BIS CQC
Numer modelu: ZMP300
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Szczegóły pakowania: Standardowe pakowanie do eksportu
Czas dostawy: 20-45 dni
Zasady płatności: L / CT / T
Możliwość Supply: 30 Set / per Month

Robot Maszyna do formowania cegieł PLC Sterowanie centralne Typ 22800 szt. / H Wydajność

Opis
Nazwa: Maszyna do ustawiania cegły Przetwarzania: Ceglana linia produkcyjna
Numer modelu: Seria ZMP Pojemność: 22800 szt. / Wys
Częstotliwość pracy: 60 (S / czas) Waga ładunku: 2.2Ton
Ustawianie pojemności: 380 (sztuk / czas) Wysoko: 0-1.725 (m)
Dotyczy rodzaju pieca: Hoffman Kkiln lub 3 metry Przekrój pieca tunelowego Surowiec ceglany: Glina, popiół lotny, łupek, Gangue

Maszyna do ustawiania formy do cegieł / Maszyna do ustawiania cegieł robotów


Wprowadzenie do produkcji

Popularny na rynku zamorskim Maszyna do ustawiania formy z cegieł / Maszyna do ustawiania cegieł robotów, nasza maszyna do produkcji cegieł z gliny przyjmuje maszyny, połączenia elektryczne i hydrauliczne, sterowanie komputerowe PLC, napęd hydrauliczny, wibracje maszynowe, hydrauliczne formowanie pod ciśnieniem zapewnia lepszą gęstość cegieł.

Maszyna do produkcji cegieł z gliny produkowana w naszej fabryce posiada cechy konkretnych materiałów, rozsądną konstrukcję, niezmienną jakość, łatwą obsługę, małe zajęcie gruntu, oszczędność siły roboczej i energii elektrycznej, w porównaniu do tradycyjnej maszyny do wytwarzania cegieł, cechuje się wysokim ciśnieniem, szybkim Szybka wysoka wytrzymałość na ściskanie i wysoka wytrzymałość na składanie, a także oszczędność gliny.

Parametry techniczne

Stan Nowy
Rodzaj Hollow Block Making Machine
Surowiec ceglany Glina
Przetwarzanie Ceglana linia produkcyjna
metoda Sterowanie centralne PLC
Automatyczny tak
Pojemność Roczna wydajność 60-80million (standardowa cegła)
Miejsce pochodzenia Henan, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa Wangda
Numer modelu ZMP
Napięcie 380
Moc 26,6 kW
Wymiar (L * W * H) Tak jak potrzebujesz
Orzecznictwo ISO 9001
Gwarancja Rok
Obsługa posprzedażna Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą
Kolor Żółty
Marka Wangda
Jakość Najlepiej
Wydajność Wysoko
Operacja Stabilny i łatwy
Skażenie Nie
Surowiec glina, łupki, pancerz węgla, popiół lotny i tak dalej
Energia Oszczędność
Cena £ Rozsądny
Gwarancja Rok


Zalety

Automat do ustawiania cegieł nadaje się głównie do układania cegieł w jednym lub dwóch piecach tunelowych. Może on podnosić grupy cegieł i umieszczać je w miejscach ustawienia, zarówno mokra warstwa adobe, jak i sucha adobe mogą być obsługiwane przez to urządzenie z elastyczną, unoszącą się dłońmi.
Zalety:
sterowanie elektryczne, napęd hydrauliczny, oszczędność energii, łatwa konserwacja, niski koszt, płynna praca. To urządzenie składa się z pojazdu, płytki wiertniczej, podłogi oddzielającej adobe, drążka prowadzącego, prowadnicy stalowej, układu hydraulicznego, instalacji elektrycznej.Przebieg procesu

Używamy jako źródła informacji z zagranicy i lokalnych technicznych w celu produkcji wszystkich rodzajów linii produkcyjnej Clay Brick Making. Główny korpus wytłaczarki próżniowej jest wykonany w całości ze stali; górna część i dolna część są elastycznymi paczkami, łatwe w konserwacji, główny wałek i część kompresyjna z wyjątkowo długą kadź, skutecznie zwiększają pustość, aby zapewnić zagęszczenie materiałów, wałek mieszający dostarczany jest z osłoną zabezpieczającą, stabilną i trwałą, o niskim rozpraszaniu energia, wysoka wydajność i wysoka produkcja. Nadaje się do użycia do produkcji wszystkich rodzajów Clay Brick.

automatyczna maszyna do ustawiania cegły z glinyautomatyczna maszyna do ustawiania cegły z glinyautomatyczna maszyna do ustawiania cegły z gliny

Prosta z cegłyPakowanie i wysyłka

Normalnym opakowaniem jest drewniane pudełko (rozmiar: L * W * H). W przypadku eksportu do krajów europejskich, drewniane pudełko będzie poddane fumigacji. Jeśli pojemnik jest zbyt tigerem, użyjemy folii pe do pakowania lub pakowania według życzenia klienta.

Usługa

Usługa przedsprzedażna: zapewniamy pacjentom objaśnienie naszych produktów i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru konkretnych produktów;
Usługa na sprzedaż: zapewniamy pomoc techniczną w zakresie zatrzymania produktów i mamy specjalistów do miejsca docelowego, aby upewnić się, że operacja jest możliwa.
Obsługa posprzedażna: mamy roczny okres gwarancji i szczegółowe informacje na temat konserwacji produktów.

Wyświetlanie produktu

informacje o firmie

Henan Wangda Industrial Machinery Co, Ltd., z historią ponad 40 lat od założenia, jest dużym przedsiębiorstwem kości zajmującym się głównie produkcją kompletnych zestawów metalurgicznych materiałów budowlanych i urządzeń górniczych i integracji, badań naukowych i sprzedaży w jednym.
Główne produkty, które nasza kompilacja obejmuje: urządzenia z gazobetonami, prasy do cegieł bez pieczenia, urządzenia do przeróbki kopalń, linie do produkcji piaskowca, urządzenia do piaskowania, wysokowydajne i energooszczędne młyny kulowe stożkowe, młyny do prętów, mokre młyny, separatory magentyczne, szczęki kruszarki, kruszarki baffe kruszarki młotkowe walcarki, linie produkcyjne stali zbrojeniowej na zimno z żeberkami i innych urządzeń montażowych. Są one szeroko stosowane w metalurgii, górnictwie, chemii, materiałów budowlanych, węgla, materiałów ogniotrwałych, energii elektrycznej, ceramiki i innych gałęziach przemysłu. Tymczasem nasza firma jest w stanie zapewnić klientom projektowanie, projektowanie i produkcję standardowych i niestandardowych produktów. Stwórz rynek z serwisem, liderem rynku z marką! Serdecznie witamy starych i miauczących klientów, aby przyszli prowadzić i negocjować biznes!

Pokaz fabryczny

Szczegóły kontaktu
WANGDA Machinery Factory

Osoba kontaktowa: lemon

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!